Sponsorlu Bağlantılar

Tefecilik Şikayet Dilekçesi Örneği

5 yıl önce
2.915 kez görüntülendi

Tefecilik Şikayet Dilekçesi Örneği

Tefecilik Şikayet Dilekçesi Örneği Şikayete Bağlı Suç mu Süresi Zamanaşımı Şikayetten Vazgeçme Tefeci Şikayet Etme

Son günlerde tefecilerden borç alıp ödeyemeyince tehdit edilen insanların sayısı oldukça arttı. Bunun yanı sıra senette imzalanan faizden fazlasını isteyen dolandırıcı insanlar piyasada baş göstermeye başladı. Yada sizin kimlik bilgileriniz üstünden şirket kuranlar yüzünden başınız derde girmiş olabilir. Bizde bu konularda insanları aydınlatmak için haberimizi kaleme alıyoruz.

İnsanlar bankalardan kredi alamayınca tefecilere yöneliyor. Tefeciler insanlara yüksek faizlerle ve komisyon oranları ile borç para veriyor ama geri ödemede problem olunca sorunlar ortaya çıkıyor. İhtiyaç sahiplerini çıkmaza sokan bu kişiler yüzünden işini dürüst yapan kişilerde zan altında kalıyor. Eğer sizde tefeciler tarafından mağdur edildiyseniz sizlere anlatacağımız yöntemler ile bu kişiler ile başa çıkabilirsiniz. Yapmanız gereken sizi dolandıranları savcılığa şikayet etmek olacaktır.

Devletin haberi olmaksızın faiz karşılığı ödünç para veren kişilerin çoğu dolandırıcıdır bu yüzden sadece kurumsal firmalar ile çalışmakta fayda var. Sizin hakkınızı ihlal eden kişilerden korkmayın Türk adaleti sizin yanınızdadır. Tefecilik suçu nasıl ispatlanabilir diyorsanız bunu ses kaydı ve gizli görüntü kaydı ile ispat edebilirsiniz. Bunun dışında vergi kaçakçılığı ihbarı nasıl yapılır soruları da cevap bulmuş olacaktır.

Dolandırıcılık yapan kişilerin yaptıkları yanına kar kalmamasını istiyorsanız bunları bildirmeniz olacaktır. Peki savcılığa şikayet dilekçesi nasıl hazırlanır diye soruyorsanız hakkınızı nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz?

Tefecilik nasıl ispatlanır, şikayet edebilirim, ihbar edilir, ispatı hırsızlık gibi konularda her zaman size detaylı bilgiler ile ulaşmaya çalışacağız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık