Sponsorlu Bağlantılar

Tefecilik Nedir

4 yıl önce
1.186 kez görüntülendi

Tefecilik Nedir

Tefecilik Nedir Kısaca Tefeci Vikipedi Tefeciler Anlamı Bulmaca Pos Suçu Cezası

Tefecilik piyasası artık ellere düşmüş durumda. İnsanlara durun desek de dinlemiyorlar yine de bu tip işlere bulaşıyorlar. Herkes bu konuyu konuşuyor fakat kimse net bilgi sahibi değil. Bazı insanlar şov amaçlı kendilerinin para verdiğini iddia ediyor. Ama dersine iyi çalışmayan kişilerin yalancı oldukları çok baştan ortaya çıkıyor. İnsanlar artık birbirine güvenmiyor ve kimse birbirine inanmıyor. Avukatlar son zamanlarda bu olaylar ile ilgili bir çok dava alıyorlar ve dolandırıcıları hapse tıkıyorlar. Herkesin dilinden anlayan aslında hukuk oluyor. Çünkü yaptıklarının yanına kalacağını düşünen kişiler yanılıyor ve itibarını kaybediyor.

İnsanlar kafası çalışmaya başladığı zaman aslında her şeyin farkına varıyor. Kişileri kontrol altına almak zor. Herkesin birbirinden farklı düşünceler içinde. Ama aç kalınca her yere sarıyorlar. Onlara da suç bulmamak lazım. İnsan kendini yaşatmak için sürekli çalışır hayatta kalmak için. Ama konuşmak ile bir iş çözülmez. İcraat yapmak lazım. Avukatlık olmamak için doğum adımlar atmalısınız. Sonra tefecilik gibi işler yapan kişilere bulaşmak zorunda kalırsınız. Gereksiz tartışmalar içinde kalmamak için son noktayı koyup gitmelisiniz. Size huzursuzluk veren şeyleri yapmayın. Ve ortamı soğutmamak için normalin dışına çıkmayın. Yalnız kalmak bazen faydalı olabilir. İçinizi bize dökebilirsiniz. Yorum bölümü herkese açıktır. Sizde kendinize çeki düzen vermek istiyorsanız idolünüz olsun ve hedeflerinizi belirleyin.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık