Sponsorlu Bağlantılar

Tefecilere Nasıl Ulaşabilirim

5 yıl önce
3.649 kez görüntülendi

Tefecilere Nasıl Ulaşabilirim

Tefecilere Nasıl Ulaşabilirim Tefeciler Nerede Bulunur Bunlarla Tanışmak İçin Referans Gerekir mi Tefecilerin Yeni Mekanı Facebook Yasal Tefeci Var mıdır? Paraya İhtiyacı Olanlara Kredi Ara Bul Senetle Borç Veren Yerler Firmalardan Elden İstanbul’da Bulma Yöntemleri Kimler Verir 2018 Acil Nakit Bulanların Adresi Arıyorum İlan Bırakmak İsteyenler İhtiyaç Kredisi Diyenler Tefecilik Yapanlar Telefonu Bulamıyorum İletişim Taksitle Almak İstiyorum Sitesi Ne Kadar Faiz Alıyor

Yüksek faizli kredi , kredi kartı borçlarını ödeyemeyen pek çok insan banka dışı borçlanma yoluna gitmektedir. Tefecinin kelime anlamı banka dışı yüksek faizle para veren kişidir. Tefeciler genel de merdiven altı yerlerde, hanlara göze batmayan yerlerde faaliyet göstermektedir. En çok İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ,Trabzon, Antalya, Gaziantep, Hatay, Konya, Sakarya, Kocaeli gibi büyük şehirlerde faaliyet göstermektedirler.

Artık tefeciler 2018 yılı ile birlikte pek çok sosyal medya hesabını kullanarak kişilerden para kazanmaktadırlar. Bir çok kişiye bu iletişim kanalı ile ulaşmaktadırlar. Bankaların uyguladıkları alışveriş faizi, geçikme faizi gibi pek çok faizden farklı olarak işlem yaptıklarını söylemektedirler. Genellikle bankanın aldığı faizin yarısı kadar faiz aldıklarını söylemektedirler. Tefecilerin adresleri tüm Türkiye geneli için linkimize tıklamanız yeterlidir.

Dünya da enflasyonu olması geliş ve gelişmekte olan ülkeler de paraya ihtiyaç vardır. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Nijerya, Hollanda , Kıbrıs, Ukrayna, Birleşik Krallık, Fransa , Rusya , İtalya, Gürcistan, Belçika, İsviçre, Hindistan, Brezilya, Azerbaycan, Kanada, Birleşik Arap Emirlikleri,gibi ülkeler de de paraya ihtiyaç fazladır. Dünya da olan savaşlar, terör, göçler, doğal afetler gibi hayat standartları dışında olan olağan üstü durumlar sebebi ile insanlar paraya ihtiyaç duymaktadır.

Akbank, Anadolu Bank, Cıtı Bank, Deniz Bank, deutschebank, Fiba Bank, Garanti Bankası, İng, abank, Şeker bank, Halk Bankası, Ziraat Bankası, Türkiye Finans Katılım , Kuveyt Türk, Albaraka, Tekstil Bank, T Bank, Burgan Bank, ICBC Bank, Yapı Kredi Bankası, Türkiye İş Bankası, Türk Ekonomi Bankası , Odeabank gibi pek çok bankanın verdiği kredi imkanlarından yararlanmakta fayda vardır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. ıstanbul maltepe dedi ki:

  ben mehmet ıstanbul malepe acık 20000 ıhtıyacım var 2250 magasım

 2. maltepe dedi ki:

  isim soyisim : hüseyin safa erarı
  Yaş : 22
  Şehir : İstanbul
  Medeni hal : bekar
  Aylık gelir 1510 ( Babamdan yetimaylığı yatmakta her ay 1510 lira tutarında ve sgkdan maaş bodrosu olarak belgeyebilirim bunu )
  İhtiyaç :5000
  BU hafta çok aci ödemelerim olduğu için paraya ihtiyacım var efendim.
  Aylık 500-600 lira civarında ödeyebilirim ve 12 ay vadede ödeyebiliirm

 3. zahra dedi ki:

  merhabalar ben yabanciyim 40bin dolar acil lazim kamssyon faiz ne kadar olur bilgi verirmisiz ulaşabilirsiz teşekkurler

 4. ANKARA dedi ki:

  acil senetle para

 5. Erdinç Demirhan dedi ki:

  Merhaba Ankara’da yaşıyorum memurum.acil 5000 TL ihtiyaç var.tel.

 6. Adem tekin dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin ben istanbulda avcilar ilçesinde yaşıyorum acil nakit paraya ihtiyacim var sizlerle nasil iletişime geçebilirm bugün gün icinde ödeme yapmam gereken yerler var miktar olarak 30.bin.tl.olabilir duruma göre aşağisida ola bilir acil bir cevap bekliyorum olumlu olumsuz

 7. Ahmet dedi ki:

  Acil 4000 lira lazım gün içinde çok acil geri dönüş yaparsanız sevinirim

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık