Sponsorlu Bağlantılar

Tefeciler Nereye Şikayet Edilir

4 yıl önce
3.002 kez görüntülendi

Tefeciler Nereye Şikayet Edilir

Tefeciler Nereye Şikayet Edilir Nasıl Tefeciliğin Cezası Nedir Edebilirim Tefeciye İmzalanan Senet Suçu İspatlanabilir Alınan Borç Ceza Davası Kötü Haber Sahtecilik İhbar Hakkınızı Nasıl Kullanacağınızı Biliyor Musunuz Avı Çetesi Dilekçesi Yargıtay Kararları Cezası Kaç Yıl Zamanaşımı Süresi

Tefecilik suçu cezası şikayet etmeye korkuyor insanlar. Çünkü eğer polise veya savcılığa giderlerse ailelerine zarar vermekle tehdit ediyorlar. Ülkemizin yargı organları ve polisleri tefecilikle büyük mücadele içerisinde. Ama hala tefeciler nereye şikayet edilir bilmeyenler var. Gidip polise şikayet edebilirsiniz. Yada savcılığa şikayet dilekçesi yazabilirsiniz. Bu kişilere genelde para ve hapis cezası verilir.

Bazıları da ellerindeki pos cihazlarıyla kredi kartlarından çekim yapıyorlar taksitle insanlara elden nakit para veriyorlar. Ama karttan 5000 bin çektilerse insanlara 4000 veriyorlar yani 1000 tl onlara kar kalıyor. Bu kişileri Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı kurumuna bildirebilirsiniz. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi Cimer adresine şikayet başvurusu yapabilirsiniz.

Borç paraya ihtiyacınız var ise sizlere bankalardan kredi almayı tavsiye ediyoruz. Eğer alamıyorsanız arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan, akrabalarınızdan, ailenizden isteyebilirsiniz. En azından böyle kötü insanlarla uğraşmamış olursunuz. Yada senetle ürün satan yerlerden ürün alıp bunu nakite çevirebilirsiniz. Böylece acil nakit ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Tefecilik.com olarak sizlere en gerçek ve son dakika bilgilerini vermeye çalışıyoruz. Aklınıza takılan soruları bizlere aşağıdaki yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. Ayrıca facebook sayfamızdan da bize anında ulaşabilirsiniz. En geç 2 saat içerisinde sizlere dönüş yapabiliriz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. çorum merkez dedi ki:

    benim 2 yıla yakın olacak zaman öncesi bel fıtığı ameliyatı gecirdim bu zaman içerisinde esnaf olarak gecinen yiğit oglu beyaz eşyacıya borcum vardı bir miktarını vermem ve söylememe ragmen bana 9 ayda 400 tl faiz işletmiş ne yapabilirim

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık