Tefeciler İletişim

Tefeciler İletişim Numaraları Tefeci Telefonları 2018 İrtibat Kurma

Yasal tefeci var mıdır? sorusu son zamanlarda insanların diline dolaştı. Çünkü insanların aldıkları maaşlar yetersiz kalınca farklı alternatif kanallar yöneliyorlar. Paraya ihtiyacı olanlara kredi sağlayan kişiler ortalıkta türedi. Pek siz bu kişilerle nasıl iletişim kurulacağını biliyor musunuz? Konu hakkında yeterli bilginiz var mı? Eğer yoksa doğru adrese geldiniz. Biz sizlere her türlü bilgi donanımını sağlamaya hazırız. Açıldığımız günden beri bir çok engel koymaya çalışan düşmanlarımız oldu ama biz yılmadık emin adımlarla yolumuza devam ettik.

Tefeciler İletişim konusu ile ilgili sizlere arayıp bulmanız için bir kaç ipucu verelim. Genelde bu kişilere sizler ulaşamazsınız. O kişiler paraya ihtiyacı olanları tespit eder ve kendileri mail ve telefon yolu ile ulaşır. Kendilerince olumlu buldukları kişileri belirledikleri adreslere davet ederler ve görüşmelerinizi yüz yüze gerçekleştirirler.

Acil Nakit Bulanların adresi olarak Tefeci Arıyorum diyenlere numara verebiliriz. Ama siz istediğiniz il-ilçeyi yazın o bölgedeki kişinin numarasını size mail olarak atalım. Aşağıdaki yorum kısmına isteklerinizi detaylıca yazınız. İlan Bırakmak İsteyenler bu sayfayı kullanabilir.

Bazı firmalar Tefeciye Sakın Bulaşmayın Acil Krediniz Hazır sloganlarıyla sözde kendi şirket bünyelerinde kredi çıkartıyorlarmış. Aslında hepsi yalan dolan ön ödeme yöntemiyle insanları dolandırıyorlar ve ardından olumsuz oldu deyip kimseye para vermiyorlar.

Tefeci Telefon Numarası bulmak için tefecilik.com adresimizi kullanabilirsiniz. Ön ödemesiz kredi veren yerler sizlere 50 bin tl hazır kredi sağlayabiliyor. Senetle borç para veren tefeciler bu adreste cemil bey nerede bulunur diye bir çok soru alıyoruz. Adresleri ve fiyatları yasal tefeciler sitesi tefecilik.com’da!

56 yorum

 1. Merhaba 40000 TL ihtiyacım var 3 ay sonra toplu ödemeli Edirne’de yaşıyorum gelirim 4000 i geciktirici toplu para bekliyorum bir yerden onunla ödeyeceğim garanti olaraktan üzerime dükkan. Var.geri dönüş bekliyorum iyi çalışmalar

 2. Yasin kartal 36 yaşındayım 35000 tl ihtiyacım var. Tekstil işi yapıyorum. 25.02.2018 de toplu ödeme yapacağım. elimde 40000 tl müşteri senetide var. Acil iş için para lazım. Acil bilgi bekliyorum.

 3. ersin satılmış istanbul 33 muhasebe evli 5.000,00 t.l. bankalarla sorun yasadım borçlarımı kapatacağım 100.000,00 t.l. 2.000 – 2.500 olarak aylık geri ödeyebilirim 48 ay vade olabilir

 4. bursada işletmecilik yapmaktayım bursa bölgesinde uygun faizle para alabıleceğim firma yada sahıs aramaktayım aylık 1500 geri ödeme yapabılırım bankalara gec ödemelerımden öturu kkb puanım düşük acıl nakıte ıhtıyacım var 30.000 tl bana ulaşırsanız bılgı verırsenız sevınırım

 5. İzmir Bornova da yaşıyorum.
  Çok acil bugüne 15.000 TL ihtiyacım var.tarihli senetle 2 ay sonra ödemek koşullu bi nakit arıyorum gece gündüz çalışan biriyim eğer bugün ayın 05.03.2018 tarihinde bunu okuyup yardımcı olmak kazanç sağlamak isteyen kim ilgili kişi ise bana ulaşın

 6. mahmut ekren ardahan şehirinde tanap projesinde 4000 tl maaş ile çalışmaktayım 12/03/2018 tarihinde 20000 tl paraya ihtiyacım var 6 ayda ödeyebilirim bankaile sadece 7000 tl kredi kartı yüzünden sıkkıntı yaşadım şimdi kredi vermiyorlar paraya ihtiyaç sebebim borçlarımı kapatmak istiyorum 10 kişiye borçlu olana kadar tek bir kişiye senetli borçlanmayı tercih ederim

 7. Emrah
  İzmir’de yaşıyorum. 40 yaşındayım, Mühendisim, evliyim. 10 yıldır aynı firmada çalışıyorum. Aylık gelirim 5250 TL. Bankalarla sorun yaşamadım. Tüm borçlarımı bir yerde toplamak için 75000 TL’ ye ihtiyacım var. Aylık 2000-2250 ödeyebilirim.

 8. Hasan SİMAV
  ANTALYA
  33
  PAZARLAMA VE SATİS
  EVLİ
  4500
  SU ANDA BİR KREDİ KARTİM AVUKATLİK
  İSYERİ ACİYORUM BU YUZDEN KREDİYE İHTİYACİM VAR
  4000€
  AYLİK 2000 TL ODEME YAPABİLİRİM
  12 AYDA GERİ ODEME YAPABİLİRİM

 9. AD SOYAD : BİLAL
  YAŞ : 29
  YAŞADIĞI ŞEHİR : ANKARA
  MESLEĞİ : İŞCİ
  MEDENİ HALİ : EVLİ
  AYLIK NET GELİR : 4.820
  BANKALARLA SORUN : 2 TANE KREDİM VAR İKİŞER TAKSİT ÖDEYEMEDİM KREDİ KARTLARIM VAR TAKSİTLERİNİ ÖDEYEMEDİM
  NEDEN PARAYA İHTİYAÇ VAR : BÜTÜN BORÇLARIMI BİRLEŞTİRİP TEK ÇATI ALTINDA DÜZENLİ ÖDEMEK
  NE KADAR İHTİYAÇ VAR : 80.000 BİN TL
  AYLIK NEKADAR ÖDEME : 1.500 BİN TL
  KAÇ AY VADE : 50 AY
  İLETİŞİM :

 10. Emre ORDULU
  Ankara
  32
  Teknik Personel
  Evli
  2500 TL aylık gelir
  Bankalarla bir sorun yaşamadım ve hiç kredi filan kullanmadım. Sadece vergi borcu dan dolayı e-haciz sisteminde gözüküyorum. Bu yüzden kredi çekemiyorum.
  Araba alıp kendi işlerim koşturmak istiyorum.
  20000 TL
  Aylık 1500 TL ödemeli
  24 ay vadeli

2 geri izleme / bildirim

 1. Tefeci Mustafa | Tefeciler Ara Bul, Borç Para, Senetle Kredi, Acil Nakit Veren Tefeci
 2. Tefeciler Nereye Şikayet Edilir | Tefeciler Ara Bul, Borç Para, Senetle Kredi, Acil Nakit Veren Tefeci

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*