Sponsorlu Bağlantılar

Tefeci İstanbul

4 yıl önce
2.173 kez görüntülendi

Tefeci İstanbul

Tefeci İstanbul Ara Adresi Operasyonu İletişim 2018 Adresleri Numaraları Tefeciler

Tefeci banka dışı borçlanmanın diğer adıdır.  Tefeci genel tanımı itibarı ile dar da kalan , bankalardan kredi , para çekemeyen kişilere çok yüksek faizlerle para kredi veren kişinin genel adıdır. Tefecilik yasa dışı bir suçtur. Banka dışı kimse ile Kimlik Bilgisi , hesap bilgisi, paylaşmayın. Bankanın elemanı dahi olsa kimse ile şifre bilgisi paylaşmayın. Size banka dışı para vereceğiz diyen kişilere lütfen örneğin 100 TL ,200 TL para göndermeyin. Sonra da mağdur olmayın. Telefon numaralarınızı halka açık sosyal medya hesaplarında paylaşmayın. Bir çok kötü amaçlı kişi paraya ihtiyacı olan kişileri paylaşılan numaralardan arayarak kişilerden para toplamaktadır.Tefeciler İstanbul hakkında bilgi için linkimize tıklamanız yeterlidir.

En çok paraya ihtiyacı olan Türkiye deki Şehirler Özellikle İstanbul, Ankara , İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Samsun, Diyarbakır, Gaziantep, Konya, Mersin, Eskişehir, Şanlı Urfa, Kayseri, Denizli, Erzurum, Çorlu, Gebze , Sakarya, Trabzon, gibi şehirlerde senetle para , acil nakit, Senetle kredi gibi parasal ihtiyaçları çok olan şehirlerdir. Bu şehirlerde bir hayli fazla banka dışı borç veren kişiler aranmaktadır. Tefeci Adresleri ve telefon numaraları hakkında bilgi için makalemizi okuyabilirsiniz.

Dünya da enflasyonu olması geliş ve gelişmekte olan ülkeler de paraya ihtiyaç vardır. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Nijerya, Hollanda , Kıbrıs, Ukrayna, Birleşik Krallık, Fransa , Rusya , İtalya, Gürcistan, Belçika, İsviçre, Hindistan, Brezilya, Azerbaycan, Kanada, Birleşik Arap Emirlikleri,gibi ülkeler de de paraya ihtiyaç fazladır.

Akbank, Anadolu Bank, Alternatif Bank, Burgan Bank, Cıtı Bank, Deniz Bank,İng Bank, Hsbc Bank, T Bank, Türk Ekonomi Bankası, Türkiye Finans, Yapıkredi Bank, Garanti Bankası, Halk Bank, Odeabank, Ziraat Bankası,QNB Finans Bank, Şeker Bank , Vakıf Bankası,İş Bankası, Tekstil Bank, Bank Melahat, Kuveyt Türk Bankası,  gibi bankalara başvurup kredisi onaylanamayan pek çok kişi banka dışı borçlanmaya gitmektedir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık