Sponsorlu Bağlantılar

Sodexo Ticket Multinet Setcard Nakite Çevirme Paraya Çeviren Yerler

5 yıl önce
3.366 kez görüntülendi

Sodexo Ticket Multinet Setcard Nakite Çevirme Paraya Çeviren Yerler

Sodexo Ticket Multinet Setcard Nakite Çevirme Paraya Çeviren Yerler Bozdurma İstanbul Kırdırma Bozan Bozdurma 2017 Winwin Yemek Kartı Çevirecek Yer Nerede Kuponu Fişi Çeki Komisyon İle Nasıl Yapabilirim

Yaşadığımız zamanlarda artık şirketler çalışanlarına yemekhane aracılığı ile yemek çıkarmaktansa bunu başka bir şekilde karşılamayı tercih ediyorlar. Kimisi yemek firmaları ile uğraşmak istemiyor kimi yeterli alanı olmadığı için yemekhane yapamıyor bu yüzden dolayı onlara anlaşmalı firmalar ile ay başlarında belli bakiyeler yükleyerek kartlar veriyorlar. Bu kartlardaki miktar firmadan firmaya değişkenlik gösteriyor. Kimi 300 kimi 600 alıyor. Günlük belirlenen rakam aylık bazda çarpılarak her ayın başı kartlara yükleniyor. Bu işi yapan 4 büyük firma vardır. Bunlar Ticket Restaurant, Sodexo Pass, Multinet Up, Setcard firmalarıdır.

Kurumsal şirketler kendi belirledikleri günlük tutarlara göre her ay çalışanlarına bu bakiyeleri yüklerler. Örneğin Paşabahçe Mağazaları A.Ş. çalışanlarına Multinet firmasının kartlarını vermişlerdir. Ve günlük olarak 14 TL’den hesaplama yaparlar. Bir çalışan ayda 26 gün çalıştığını hesaplarsak aylık olarak ortalama 364 tl gibi bir rakam yatırılır kartlarına. Unilever firması aylık 450 tl vermektedir. Ve Ticket ile çalışmaktadır. Allianz firması setcard ile çalışmakta ve aylık 400 tl yemek parası vermektedir çalışanlarına.

Bu kartlar lokantalar, büfeler, fast food restorantları ve bir çok yemek yeme yerinde geçmektedir. Geçen yerlerin kapısında etiketleri bulunmaktadır. Ona göre geçip geçmediğini öğrenebilirsiniz. Bunun dışında bazı marketlerde de geçmektedir. Kim Market, Happy Center, Çetinkaya gibi marketlerde bu kartlar geçmektedir. Geçen yerleri öğrenmek için kart firmanızın sitesine girip öğrenebilirsiniz.

Bazı kişiler de yemeklerini evden götürürler ve kartlar ceplerine kalır. Bu tutarı nakite çevirip diğer ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bazı yerler komisyonla bazıları komisyonsuz çeviriyor. Bizde bu kartları komisyonsuz nakite çeviriyoruz. Sizden istediğimiz bilgileri yorum bölümüne girin size dönüş yapalım.

İsim Soyisim, Yaş, Meslek, Hangi Firmada Çalışıyorsunuz, Aylık Ne Kadar Yatıyor, Hangi Kart Var, Hangi Günler Yatıyor hepsini detaylıca yazın sizi arayalım.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Seyfullah dedi ki:

  Seyfullah Güneş , 31
  Güvenlik Görevlisi,Securitas
  Her ayın 4 ünde Sodexo 170 yatıyor.şuan 250 tl var nozdurmak istiyorum.

  1. Seyfullah dedi ki:

   Mersin merkez

 2. Aslan dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var

 3. Mustafa Eryiğit dedi ki:

  Merhaba Set card bakiye de 3500 Tl var her ayin 1 yatıyor 1000 Tl

 4. Murat kaya dedi ki:

  multinet setcart ticit nakite cevrilir

 5. Murat kaya dedi ki:

  Sodexso multinet setcart bozulur

  1. Esenler dedi ki:

   nerdesiniz istanbul ise bozdurayım size

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık