Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Para Veren Firmalar

5 yıl önce
3.780 kez görüntülendi

Senetle Para Veren Firmalar

Senetle Para Veren Firmalar Yerler 2017 İkrazatçı Faktöring Kuyumcu Zenginler Acil Kredi Çekemeyenlere İş Adamı Vakıflar Bireysel Şirketler Senet Karşılığı Borç Kefilsiz Verme Nasıl Olur Hangisidir Talep Etmek Adres İletişim Bilgileri Nakit Verilir Kredi Kartsız Elden Taksitle Hakkında Döviz Bürosu Bankalar Masrafı Peşin Faizle Hayırseverler Veriyorum Tefeciler

Günümüzde bir çok kişi bankadan kredi almak istediğinde karşılarına findeks’ten sorgulanan kredi notu yani sicil puanı sorunu ortaya çıkmaktadır. Kredi isteyen kişinin TC Kimlik numarası ile yapılan bu sorgulama kişi eğer eski ödemelerini düzenli yapmamışsa ve problem çıkarmışsa kişiye kötü gözle bakılır. Bu ödemelerin düzensizlik seviyesine ve ödeme aksaklıklarının büyüklüğüne göre kredi puanı değişkenlik göstermektedir. Eğer bir kişi avukatlık, hacizlik, davalık, mahkemelik, icralık olmuşsa o kişi kırmızı kalem yemiştir ve kara listeye düşmüştür sicili bozuk olduğu için hiç bir bankadan kredi alamazlar.

İşte tam bu noktada bizler devreye giriyoruz. Biz tefeciler zor durumda borç paraya ihtiyacı olan kişilere senetle para veriyoruz. Eğer sizinde acil ihtiyacınız varsa hemen gelin ofisimize paranızı verelim. İstanbul dışı olan ve gelemeyecek olan kişilere alternatif bir yol ürettik. İsterseniz bu şekilde de alabilirsiniz.

Senetle Para Veriyoruz!
Gereken Miktarı Bize İletiyorsunuz, Biz Size Kurye İle Senetleri Gönderip İmzalatıyoruz, Evraklar Elimize Ulaşınca Banka Hesap Numaranıza Parayı Aktarıyoruz. Her Taksiti Ödedikçe Senetinizin İmzalı Orjinal Halini Veriyoruz.
48 Ay Vade Yapıyoruz. Kredi Notunuz, Aylık Geliriniz Bizim İçin Önemli Değildir.
Tıklayın Başvurunuzu Yapın!

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. istanbul bağcılar dedi ki:

  Merhaba,

  Yazılım ve Tasarım şirketinde çalışıyorum.
  Acil bir şekilde para ihtiyacı doğdu.
  Senetle borç para veriyor musunuz?

 2. Halil dedi ki:

  Merhaba bana 150 bin ₺ para lazım faiz ve taksit alternatifi nedir. mesaj atarsanız sevinirim.

 3. Oğuz dedi ki:

  İstanbulda oturuyorum. Şu an çalışmıyorum ancak 4.200tl kira getiren 400.000$ değerinde mülküm var. Banka sicilim kötü. Senetle 8.000tl ihtiyacım var. 12 taksitte ödeyebilirim.

 4. Düzce merkez dedi ki:

  Merhaba recai demir Düzce’de yaşıyorum 35 yaşındayım ambalaj firmasında çalışıyorum evliyim 1800 TL aylık gelirim var 5yil önce ameliyat olduğumda bankayla sorun yaşadım şu an borcum yok bankalar puanım düşük diye kredi vermiyor 20000 TL ihtiyacım var aylık 600-700 TL öderim 48 ay ev inşaatın için ihtiyacım var acil dönüş bekliyorum

 5. Adem dedi ki:

  Merhaba acil 25000 tl ye ihtiyacım var. Kadiköyde ikamet ediyorum. Iletişim bilgilerinizi ve adresinizi verin hemen geleyim. 4000 tl aylık gelirim var özel sektörde ssk lı calisiyorum.

 6. Şeref dedi ki:

  Merhaba ben istanbul’dan Şeref Acill Dosya masrafı gibi şeyler dahil olmak üzere Ön ÖDEMESİZ 3.000 tl ye ihtiyacım var bir hafta sonra 3.500 tl olarak geri öderim yardımcı olursanız sevinirim irtibat numaram

 7. tevfik dedi ki:

  İyi günler benimde acil 25000 tlye hitiyacım var yardımcı olurmusunuz

 8. tevfik dedi ki:

  Hemde çok acil yeni kızım oldu hitigacım varda inşallah yardımcı olursunuz bana şimdiden kolay gelsin size cep nosu

 9. Şeref dedi ki:

  Merhaba ben istanbul’dan ŞEREF ACİLLL ÖN ÖDEMESİZ Senetle 20.000 tl nakite ihtiyacım var aylık 1.000 tl taksit öderim yardımcı olabilecek biri varsa lütfen bana yardımcı ulaşsın

 10. samsun ilkadım dedi ki:

  memurum 10000 tl ye ihtiycım vr 36 veya 48 yda öderim yardımcı olurmusunuz

 11. Kamil dedi ki:

  Selamın aleykum bende sizden kredi konusunda yardım talep ediyorum.
  20.000 TL lazım acil dönüş yaparmisiniz?

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık