Senetle Araba Alma

Senetle Araba Alma Şartları İstanbul Ankara İzmir Antalya Sahibinden Tamamı Galeriden Peşinatsız Araç Satanlar Taksitle İkinci El Senetli Satışı Yapan Galeriler Almak İstiyorum Otokent Vadeli Arabalar Faizsiz Oto Alım ve Satım Merkezi Banka Kredisiz 36 Ay Kefil Yok Kartsız Yolları Nasıl Alınr Püf Noktaları ve Riskleri

Artık insanlar bir yerden bir yere gitmek için otobüs yada minibüs kullanmak istemiyor. Kendi araçları her yere rahatça gitmek istiyorlar. Her ne kadar arabalar pahalı olsa da üstüne bir sürü devlet vergi eklese de. Dünyanın en pahalı benzinini kullansak da kişiler bu lüksü yaşamak istiyor. Artık son zamanlarda taşıt kredileri bankalar tarafından kişilere verilmeye başlandı. Taşıt kredileri sıfır arabalar için veriliyor. Ve sıfır arabalar oldukça pahalı oluyor. Dar gelirli kişiler uygun yollu araba arıyorlar. Ve kredi kartına da taksit yapılmadığı için ona yetecek limit kaç kişi de var tabi oda muamma.

Bu yüzden artık insanlar 48 ay vade ile senetle araba almaya başladı. Bunu yapan bir çok firma var ama güvenilir olanları az. Bu yüzden her önüne gelen size araba verelim diyebilir. Özellikle galeriler bunu çok yapar. Galericilere fazla güvenmeyin genelde hepsi üç kağıtçı ve dolandırıcı oluyor. Sizlere bir firma önerebiliriz. Yeşil Holding bünyesinde hizmet veren bir yer var. Site adı wowwo. Google’a yazarsanız kendilerini bulursunuz. Ellerinde bir çok marka model araç var. Sizde beğendiğinizi girip alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*