Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar

Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar İstanbul Kayseri Kredi Kartsız Taksitli Senetli Satış Yapan Telefon Al Satanlar Peşinatsız Cep Telefonu Arçelik Sahibinden Nereden Alabilirim

Artık insanlar kredi kartına taksit yerine senetle alışveriş yapılabilen mağazaları seçiyor. Çünkü bu mağazalar kişilere kartların yapamadığı kadar fazla vade yapıyor. 24-48 aya kadar taksit imkanı sunuyorlar. Kimisi evlilik için beyaz eşya alıyor, kimisi son model bir akıllı telefon alarak arkadaşlarına hava atmak istiyor, kimi ailesi için bir araba almak istiyor, kimi de hız tutkusu için motosiklet alıyor. Sizde ne alacağınıza karar verdiyseniz ve aylık ödeyeceğiniz rakamın düşük olmasını istiyorsanız tavsiye edeceğimiz yerlerden satın alabilirsiniz.

İşte senetle alışveriş yapan mağazaların listesi..

Beko Bayraktar, Iks Avm, Mutlu Evim, İstanbul Avm, Yiğit Alışveriş, Yön Avm, Wowwo gibi mağazalardan direk gidip alabilir yada internetten sipariş verebilirsiniz. Bu yerlere uzak olan kişiler genelde bu yöntemi tercih ediyor. Sizinde aylık geliriniz düşük ise ve ödeyebileceğiniz rakam az ise bu yöntem tam size göre diyebiliriz.

Bazı yerlere kişilere güvenmediği zaman onların kredi puanlarını sorgulayıp öyle veriyormuş. Çünkü kredi puanı kişinin bankadaki ödeme geçmişinden oluşan bir not olduğu için onu baz alabiliyorlar. Ama Evkur, Çetmen, Gencallar gibi yerler bu tarz şeylere bakmaz direkt olarak verirler. Rahatlıkla vermelerinin sebebi aslında yüksek kar marjı ile satmalarıdır. Hatta bu aralar senetle satış yapan letgo üzerinden bile ilanlar vermeye başladılar. Telefonunuz üzerinden arama yapıp görebilirsiniz. Bunun dışında Hedef Avm’de bu işi yapmaktadır. Özşanal, Çetinler Arçelik, Evshop Alışveriş Merkezleri’de en popüler yerlerden biridir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*