Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Notu Öğrenme

4 yıl önce
1.345 kez görüntülendi

Kredi Notu Öğrenme

Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Ekranı Hesaplama Nedir Garanti Akbank Teb Ziraat Tablosu Sms Düzeltme İng Avea Mesajla Vodafone Ykb Turkcel Skoru Kefilsiz Findeks Ücretsiz KKB Risk Raporu Yükseltme Nasıl Öğrenilir Kaç Olmalı

Kredi notu bankalar ile çalışırken çok önemli bir faktördür. Herkesin kendine özel bir puanı vardır. Bu puanlar size herhangi bir bankadan kredi kartı alırken veya kredi çekerken lazım olacaktır. Banka çalışanları sizin isteklerinize ve taleplerinize cevap vermek için ekranlarından bunu sorgularlar ona göre size olumlu veya olumsuz yanıt verirler.

Yukarı ki tabloda aralıkları belirttik. Sizde kendi notunuzu findeks’ten sorgulayıp öğrenebilirsiniz. Yüksek miktarda konut, taşıt kredisi gibi rakamları çekmek için iyi veya çok iyi notlara sahip olmanız gerekiyor. Onun dışında kredi kartı ve ihtiyaç kredisi almak için ortak ve az riskli olmanız yeterli.

Kredi notunun oluşmasında sizin tüm bankalarla olan toplam çalışmalarınız etkilidir. Aslında tamamen sizin kredi kartı ödemeleriniz ve kredi taksitlerini zamanında ödemeniz ile alakalıdır. Kredi Kayıt Bürosu öne gelen 9 banka tarafından kurulmuştur. Bilgiler burada toplanır ve tüm bankaların ortak bilgi havuzuna aktarılır. Böylece kişi hangi banka ile çalışmış olursa olsun başka bir bankadan kredi çekmek istediğinde orada ödemeleri düzgün yapılmamışsa diğer bankadan olumsuz yanıt gelir.

Kredi notunuzu yükseltmek için kredi kartı ve kredi ödemelerinizi düzgün ve zamanında yapmalısınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Çankaya dedi ki:

    Mrb Ankara’da ikamet ediyorum acil 20000 ihtiyacım var devlet memuruyum aylık 1000 ödeyebilirim bankalarla düzensiz ödemeden dolayı sıkıntı yaşadım bütün borclarimi birleştirmek istiyorum teşekkürler

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık