Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Hesaplama 2017

4 yıl önce
1.473 kez görüntülendi

Kredi Hesaplama 2017

Kredi Hesaplama 2017 İhtiyaç Kredisi Bireysel Başvurusu Ücretsiz Uygun Faiz Oranları Konut En Uygun Veren Banka Hangisi

Eğer sizde herhangi bir ihtiyaçtan dolayı toplu paraya sıkıştıysanız bankalardan kredi çekebilirsiniz. Doğal olarak aklınızda sorular olabilir bunları cevaplamak için buradayız. Örneğin bana kim kredi verir veya istesem bana kredi çıkar mı diye düşünebilirsiniz. Eğer 18 yaşını doldurmuş iseniz istediğiniz gibi tüm bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz. Fakat sadece yaşınız yetmiyor. Bir yerde sigortalı çalışan ve aylık gelirinizin yüksek olmasını istiyor. Kredinizin onaylanması için en önemli nokta aslında bunlar oluyor.

Krediyi herkes çekebilir ama çekilen tutar yükseldikçe herkese bu tutar verilmez. Banka yüksek meblada kredi verecekse kişinin gelirinin ve maddi durumunun da iyi olmasını ister. Bankalar evde çalışanların toplam gelirinin yarısını kredi taksidi olarak belirler. Yani evin aylık geliri 4000 tl ise siz en fazla 2000 tl taksidi olan bir kredi çekebilirsiniz.

Çoğu banka size kredi verirken dosya masrafı, ferdi kaza ve hayat sigortası, zorunlu deprem sigortası, konut sigorası, ipotek masrafı, ekspertiz ücreti, kredinin toplam maliyetlerini hesaplar ve bu rakamları krediden düşerek size verir. Kredinin onaylanması 1-4 arasında değişir size aylık ödemelerinizin olduğu ödeme planı verilir. Kredi notu başvurunuzda önemli bir etkendir.

Bankalar kredi vermek için konut kredisinde özellikle maaş bordrosu, sgk dökümü, ikamet belgesi, iş yeri imza sirküsü, tapu fotokopisi, varsa ek gelir belgesi isterler.

Kredi hesaplaması yapmak için çekmek istediğiniz bankanın sitesine girerek araçlarını kullanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık