Sponsorlu Bağlantılar

Evde Ek İş Ek Gelir İmkanları

5 yıl önce
1.494 kez görüntülendi

Evde Ek İş Ek Gelir İmkanları

Evde Ek İş Ek Gelir İmkanları Ev Hanımlarına Para Kazandıracak Ek Gelir İmkanı İlanları Güncel İlginç Yeni Fikirleri İnternetten

Eğer sizinde aldığınız ücretler evinizi geçindirmeye yetmiyorsa ve karınızın çalışmasını istemiyorsanız evde durup buradaki işleri halletsin diyorsanız artık onlar içinde iş imkanları yaratıldı. Firmalar çalışan maliyetlerini düşürmek ve sigorta, yol, yemek gibi giderlerden kurtulmak için artık evlere işler veriyorlar. Verdikleri işleri adet başına veriyorlar. Siz ne kadar çok yaparsanız o kadar çok para kazanıyorsunuz. Peki kim bu firmalar nerelerden iş alabilirim diye düşünüyorsanız doğru yere geldiniz. Biz kendileri ile iletişim kurduk ve buradan çalışacakları kişileri seçecekler. Tabi burada yaşadığınız il, yaşınız ve daha önce yaptığınız meslekler yada elinizin yatkın olduğu işler önemli bir rol oynuyor. Ona göre kişileri seçip kargoyla malzemeleri yollayacaklar sizde bitirip teslim edeceksiniz ve paranız banka hesabınıza yatacak.

Evde Ek İş İlanları 2017 yılı ile birlikte iyice arttı. Fabrikalar ve küçük ölçekli işletmeler artık ek masraf yapmamak için işçi almıyor. Elindeki işleri bitirmeleri için ev hanımlarına devrediyor. Aylık onlara 600-1500 tl arası işin büyüklüğüne ve çokluğuna göre para veriyor. İstanbul Gebze Pendik civarında yoğunlaşmış durumda. Veren Firmalar Arıyorum Avrupa Yakası tarafında da çok bulunuyor. Önemli olan araştırıp bulmak.

Eğer sizde evden çalışmak ve ek gelir kazanmak istiyorsanız hemen aşağıdaki yorum bölümünden başvurunuzu gerçekleştirin. Daha sonrasında size uygun iş bulunup hemen telefon yolu ile dönüş yapılacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık