Ekonomi Haberleri Dolar

Ekonomi Haberleri Dolar Euro Altın Ne Olur Yorumları Son Dakika Dolarda Son Durum Borsa 2017 Sözcü Vatan Eyt Dünya Döviz

Evet sayın ziyaretçilerimiz sitemiz sizlere her türlü ekonomik gelişme ve finansal piyasalar hakkında bilgiler ve özel haberler vermekte. Bizi takip eden binlerce takipçimiz her gün verdiğimiz bilgiler ile ekonomi takip ediyor. Türkiye ve tüm Dünya ülkeleri ile ilgili son dakika gelişmeleri burada paylaşılıyor.

Piyasalarda son durum ne? Finans haberleri, ekonomi haberleri, borsa analizi, altın piyasaları için güncel analizler tefecilik.com’da! Güncel verileri sizler için en sağlam kaynaklardan alıyor ve aktarıyoruz. Faydalandığımız yerler ekonomi kanalları cnbce cnn’den alınmaktadır.

Türk lirası sürekli olarak diğer para birimlerine karşı değer kaybetmektedir. Paramızın hiç bir değeri yok. Yükselme kaydetmiyor. Bundan dolayı ki yabancı ülkeler sürekli olarak süper güç olmaya devam ediyor. 1 Tl 1 tl karşılık gelirken 1$ 3,5 TL’ye tekabül ediyor. Adamlar Türkiye’ye 2 bin $ ile gelse 7 bin TL’ye krallar gibi yaşarlar. Aldıkları 1 aylık maaşlar zaten o civarda. Bizde verilen asgari ücret 1400 TL geçmiyor. Çoğu iş yeri de fazla mesai yaptırıp ekstra parasını vermiyor çalışanlarına.

Aynı zamanda altın fiyatları petrolün düşmesiyle yükselişe geçti bunu da belirtelim. Ülkemizde tüketici güveni anketi sonucu açıklandı ve Haziran ayında gerilediği görüldü. Ama dolar yen ve euro karşısında değer kaybediyor ve zayıflıyor. Gelişen ülkelerin para birimleri ise yükselişe geçmiş durumda. Asya’da hisse senetleri ”teknoloji” ile tırmanışa geçti. Başbakan Binali Yıldırım bankalara faiz uyarısında bulundu. Ve son dedikodu ve tahminlere göre euro dolar gibi yükselişe geçecek. Ona göre paralarınızı euro’ya çevirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*