EFT Saatleri TEB

EFT Saatleri TEB Havale Vakitleri Ücretleri 2017 Türk Ekonomi Bankası Güncel Bilgiler

Eğer sizde özel bankalar içerisinden Türk Ekonomi Bankası’nı seçtiyseniz ve orada bir banka hesabı açtıysanız farklı bankalarla çalışmanız gerektiğinde yada onlara para transferi yapmanız gerekirse yapacağınız işlem EFT yapmak olacaktır. Bunun açılımı Elektronik Fon Transferi olarak açıklanmaktadır. Sizde gönderdiğiniz paranın o anda ulaşmasını istiyorsanız bankaların Eft saatlerini bilmeniz gerekiyor ona göre hareket etmelisiniz.

Eft işlemi belirli saatler ve günler içerisinde yapılabilir. Yapılsa bile bankanın ilk mesai gününün ilk açılış saatlerinde karşıdaki kişinin hesabına geçer yada sizin hesabınıza yatar. Şöyle ki işlemleri hafta içi sabah 09:00-17:15 saatleri içerisinde yapabilirsiniz. Bu saatler dışında ve hafta sonu yapılan işlemler diğer günlere sarkar. Genelde 10 dakika içerisinde karşıya para ulaşır ama yoğunluğa bağlı olarak 30 dakika gibi süreleri bulabilir.

Eğer ki sık olarak para transferi yapıyorsanız ve çalıştığınız kişiler sürekli olarak değişkense tüm bankalardan hesap açmanızda fayda var. Zaten en çok kullanılanlar İş Bankası, Garanti, Akbank gibi bankalardan açarsanız büyük ihtimalle sorun çözülür. Havale yaparak anında parayı karşıya ulaştırabilirsiniz. Gün ve saat sınırı olmadan rahatça işlerinizi halledebilirsiniz.

Teb eft ile ilgili yaşadığınız ve çözemediğiniz sorunları müşteri hizmetlerini arayarak çözebilirsiniz. 0850 200 0 666 numarası size 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. TEB iyi bir bankadır cepteteb uygulamasında havale ve eft ücreti kesilmemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*