Sponsorlu Bağlantılar

Bankada Unutulan Paralar Sorgulama

5 yıl önce
1.687 kez görüntülendi

Bankada Unutulan Paralar Sorgulama

Bankada Unutulan Paralar Sorgulama Hesap Param Varmı Bankalarda Kalan Nasıl Yapılır Son Gün Ne Zaman

Eskiden cumhuriyetin ilk dönemlerinde belli başlı bankalar vardı. Bunlar Ziraat Bankası, İş Bankası gibi bankalardı. Yani devletin kurduğu kamu bankaları idi. Daha sonra ülke geliştikçe özel bankalar kuruldu. İnsanlar çeşitli sebepler ile farklı bankalarda hesaplar açtı. Kimisi parasını biriktirmek için, kimisi maaş alacağı banka için, kimisi para transferi için kimi kredi çekmek için kimi de kredi kartı kullanmak için tüm bunların sebebi para ile ilgili olduğu için kişiler bazen bir çok yerde hesap açıp para alışverişi yapınca bazen ufak miktarları hesaplarında unutabiliyorlar. İşte hesaplarında para unutan 500 binden fazla kişi için bir fırsat yaratıldı. Bu fırsat kişilerin unuttukları paraları sorgulayıp ilgili bankadan geri çekebilmesi için yaratıldı.

Bu listeye mutlaka bakın. Bankalarda unutulan paralar gün yüzüne çıkıyor. Sorgulama yapmak için isim soyisim girmeniz yeterli oluyor. Belki de hiç beklemediğiniz anda ve paraya sıkıştığınız bir dönemde size piyango gibi bir bilet çıkabilir. Haydi sizde keşke dememek için bu işlemi gerçekleştirin ve kafanızda soru işaret kalmasın. Tefecilik.com olarak eğer paraya ihtiyacınız varsa sizin maddi sıkıntılarınızı çözmek için fikirler üretiyoruz. Gelin ödemeleri de size göre ayarlayalım. Başvuru için sitemizin alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Sizlere senetle para vermek için burada hazır beklemekteyiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. merkez dedi ki:

    emrah kırmaz kırklareli merkez de yaşıyorum bu ayın 24 üne kadar 8000 tl ye ihtiyacım var 23 ünde düğünüm var 24 ünde geri ödemesini yaparım

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık