Acil Nakit Başvuru

Acil Nakit, Acil Para Yardımı Arıyorum, Para ihtiyacınız Karşılanır, Borç Para Nereden Bulabilirim, Kredi Çekemiyorum Borç Para Nereden Bulabilirim, Çok sıkıştım para lazım, Borç para veriyorum, bugün para lazım

Acil Nakit bulmanız mı gerekiyor, paraya mı sıkıştınız, evleneceksiniz, iş kuracaksınız, araba alacaksınız, sünnet düğünü yapacaksınız, kına geçesi, bekarlığa veda, ev mi alacaksınız, doktora mı yapacaksınız, üniversite de okuyorsunuz ev kiralayacaksınız fakat nakit paraya ihtiyacınız var bir türlü ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. İşte bu yazı tam sizin için bir çay alın ve dikkatle yazımızı okuyun.

İlk yapmanız gereken eşiniz, anne baba, kardeş, anne anne, dede , babaanne, hala , dayı, amca , arkadaş gibi kişilerden acilen para istemeniz. Baktınız onlar da para yok hemen günü birlik işlere girebilirsiniz. Kariyet net, gazte ilanları ,yenibir iş com dan iş imkanları araştırabilirsiniz.

Bankalar para verme yetkisi olan esas ulusal  ve uluslarası kurumlardır. Akbank, Türk Ekonomi Bankası, Yapı kredi Bankası, Garanti Bankası gibi bankalar en önemli para sağlayan yasal kurumlardır. Bankalar kişilere gelir düzeyleri, yaşam koşullarına göre para veren en önemli kurumlardandır.

Kara listeye düştünüz, ödeme düzensizliği var, kredi puanınız düşük nereden borç bulacaksınız. Senetle borç para veren yerleri araştırıp bulabilirsiniz. Senetle borç para veren , bir çok firma var . Bunlar genellikle İstanbul,Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Trabzon, Diyarbakır, Kars, Sivas, Gaziantep, Tekirdağ, Bursa, Bodrum, Antalya, Mersin, Niğde,  gibi şehirler de sizin adınıza borçlanan ve kredi veren pek çok firma yer alsa da siz her zaman bankaları tercih etmelisiniz.

 

7 yorum

 1. AD SOYAD : BİLAL MARAL
  YAŞ : 29
  YAŞADIĞI ŞEHİR : ANKARA
  MESLEĞİ : İŞCİ
  MEDENİ HALİ : EVLİ
  AYLIK NET GELİR : 4.820
  BANKALARLA SORUN : 2 TANE KREDİM VAR İKİŞER TAKSİT ÖDEYEMEDİM KREDİ KARTLARIM VAR TAKSİTLERİNİ ÖDEYEMEDİM
  NEDEN PARAYA İHTİYAÇ VAR : BÜTÜN BORÇLARIMI BİRLEŞTİRİP TEK ÇATI ALTINDA DÜZENLİ ÖDEMEK
  NE KADAR İHTİYAÇ VAR : 80.000 BİN TL
  AYLIK NEKADAR ÖDEME : 1.500 BİN TL
  KAÇ AY VADE : 50 AY
  İLETİŞİM :

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*